Woolishi värske kollektsioon seob maailmamoetrendid põhjamaiste lõigete ning Eestimaa suvega

Woolish on 1928. aastal Viljandis asutatud pereettevõte, mis disainib ja toodab pehmeid kudumeid ning minimalistliku joonega kodusisustuskaupu. Eelolevaks suveks on kaubamärk loonud traditsioonilisest kirkama kollektsiooni, mis põimib trendikad lõiked ja moeka värvipaleti praktilisuse ning kvaliteediga.

Äsja müügile jõudnud suvekollektsioonist leiab nii klassikalisi kampsuneid kui ka moodsaid lõikelahendusi: trendikaid pikki tuunikaid, kimonost inspireeritud mantleid ning bomber-stiilis jakke, mis on jahedateks õhtuteks lausa loodud.

 

Kollektsiooni mahe värvipalett, kus troonivad mündiroheline, küpse virsiku karva oranž, õrn lavendlililla ning tuhakarva hall, on kummardus sumedatele Eesti suvedele: suhkruvati karva taevale ning kordumatutele päikeseloojangutele.

 

Kõik Woolishi suvekollektsiooni esemed koosnevad 50% meriinovillast ning 50% inglise lambavillast, tagades rõivaste kõrge kvaliteedi, pehmuse, soojuse ja esindlikkuse.

Karged värviblokid, kordumatu kärjemuster ning lustakas noolegraafika annavad traditsioonilisele materjalile aga uue trendika dimensiooni.

 

Lisaks e-poele (woolish.ee) ja edasimüüjatele saab Woolishi tooteid soetada ka brändi stuudiopoest Baltika kvartalis (Veerenni 24). Poest leiab nii naiste- kui ka meestekudumid ning laias valikus sisustustooteid.