Võrdleme Instagrami ja “päris elu” meiki

Igaüks, kes on kunagi olnud Instagramis (ehk siis võib-olla ainult välja arvatud sinu isa), teavad, et seal on teatud tüüpi meik, mis domineerib nooremate staaride, blogijate ja nende jälgijate seas. Sellist meiki iseloomustab paksem must lainerijoon, kontuuritud põsesarnad ja tugevad kulmud.
Foto: Instagram

Kuulsuste meigikunstnik Katie Jane Hughes tegi enda peal väikese katsetuse. Ta meikis pool oma nägu Instagrami stiilis ja teise poole “päris elu” stiilis. Ja tulemused on üsna šokeerivad.

Hiljuti postitasid Kyle ja Kendall Jenner pildi, kus üks kandis Instagrami meiki ja teine ajakirjamodelli meiki. Postituse alla oli lisatud pealkiri “Instagram makeup vs. editorial makeup”. Nii tekkiski meigikunstnikul idee proovida enda peal mõlemat meigistiili, et siis vaadata, kumb talle rohkem meeldib.

iii

Vasakpoolset Instagrami meiki iseloomustab paks lainerijoon, kontuurimine, tugevad kulmud ja hele lauvärv, mis silmad esile toob, ning huulepliiatsiga on tõmmatud kontuur oma huulejoonest kaugemale, et huuled veelgi suuremad paistaksid.

Ajakirjamodelli meiki iseloomustavad aga ülespoole kammitud kulmud, nahatooni lauvärv, loomulik huuletoon ja kergelt sädelev lauvärv lau liikuval osal.