VANANE VÄÄRIKALT ehk ilurütmid Koreast

Paljud maarjamaa naised õhkavad, et Aasia naistel on justkui ideaalne nahk. Ühtlasi on viimastel aastatel Eestis tõusnud ka Korea ilutoodete populaarusus. Seega räägime täpsemalt, mis on Lõuna-Korea naiste ilu saladus ja milliste toodetega nemad oma näonahka igapäevaselt turgutavad.
tekst: KERLI KIVISTU / fotod: SHUTTERSTOCK

Tihti näeme kaanepiltidel, millised on iluideaalid ja kui ilus on just Aasia naiste näonahk. Väga vähe pööratakse aga tähelepanu sellele, kuidas on Korea naised nii kaunid ja millised on nende ilurituaalid, millest tasuks ehk eeskuju võtta. Siiski hakati viimasel ajal üha rohkem rääkima sellest, mida saame teha meie, et olla samamoodi veatu ja terve näonahaga.

Korea ilubrändi It’S SKIN maaletooja Monika Vahtre sõnul esinevad probleemid näonahaga tegelikkuses kõigil, kuid Korea kosmeetika edu saladus ongi selles, et see on Euroopa omast paar sammu ees. „Paljudel on akne, vistrikud, pigmendilaigud, kortsud – aga mida meil on Korea naistelt selles osas õppida? Nimelt, tuleb juba varakult ennetada probleeme ja alustada naha kaitsmisega,’’ vastas Vahtre antud küsimusele.