VÄLDI KORTSUSID SILMADE ALL: 8 viga, mida sa silmameigi eemaldamisel teed

Jõuad õhtul väsinuna koju ja soovid kiirelt meigi eemaldada, et rutem voodisse uinuma minna. Kui sa seda aga õigesti ei tee, siis kahjustab see silmade ümbruses olevat nahka. Silma ümbruses olev nahk on väga õrn ja tundlik ning seepärast tuleb sellega eriti hoolikas olla.

#5 Kasutad vatipadja sama poolt üha uuesti

Sa oled ju näinud kui palju mustust jääb vatipadjale pärast juba esimest puhastavat tõmmet. Ja kui sa paned selle sama padjakese oma silmade vastu tagasi, siis hõõrud sellega hoopis kõik selle meigijäänuse tagasi näkku. See ei tähenda, et sa peaksid terve paki vatipatju ühe meigieemaldusega ära kasutama. Kõigepealt kasuta kogu ühte vatipadja poolt, seejärel murra see pooleks ja kasuta ära üks pool sellest. Järgmisena keera veelkord vatipadi poole, nii et sul jääb kasutada veel 1/4 vatipadjast. Voilaa – neli vatipatja ühes vatis.

 

#6 Kasutad kasutatud vatipadja puhast poolt järgmisel päeval

Kui sa väga palju silmameiki ei kasuta, siis on täitsa võimalik vaid ühe vatipadja poolt kasutades see eemaldada. Aga see ei tähenda, et võid selle puhta poole jätta järgmiseks päevaks puhastamiseks. Läbi vatipadja pääsevad bakterid kergesti teisele poole. Seega alusta puhastamist alati uue puhta vatipadjaga.

 

#7 Sa ei puhasta oma kulmusid

Kuigi oled pühendunud sellele, et oma tume suitsusilm eemaldada, tuleb tähelepanu pöörata ka kulmumeigile. Enamik kulmupliiatseid on vahabaasil ja seega tugevalt kulmukarvadel. Selleks, et see kätte saada, on vaja kasutada õli ja veebaasil silmameigieemaldajat.

 

#8 Kasutad näokoorijat oma silmadel või nende läheduses

See on aga väga halb harjumus. Kuna see nahk on kõige õrnem, siis ei sobi selle jaoks isegi kõige nõrgem näokoorija. See võib naharakke ja veresooni kahjustada ja isegi infektsiooni põhjustada.