PALUME VAIKUST! Klient naudib protseduuri

Juuksurite ja ka kosmeetikute töö eeldab tihti mitte ainult suurepäraseid teadmisi ilumaailmas, vaid ka kaasaelamist oma klientide tegemistele. Paljud külastajad tahavad rääkida oma elust ja tegemistest, aga leidub ka neid, kes üldse ei soovi juuksuritoolis lobiseda. Cardiffis asuv salong on leidnud suurepärase lahenduse sellele olukorrale.
Allikas:refinery29.com
Foto:Shutterstock

Nii mõneski inimeses tekitab small- talk juuksuritoolis ärevust või tundub tüütu kohustusena. Samasugune surve on ka juuksuril, eriti kui tegu pole püsikliendiga.  Samuti leidub ka inimesi, kelles tekitab täielik vaikus ebamugavust.

Selliste pealesurutud olukordade vältimiseks on Cardffis asuv juuksurisalong hakanud pakkuma nii-öelda  ”vaikusetooli võimalust. Vastavalt külastaja soovile saab ta valida, kas nautida lõõgastavat vaikust nimetatud toolis või siis teise variandina ajada mõnusalt juttu juuksuriga. Salongi omaniku sõnul on nad loonud sellise võimaluse nendele klientidele, kes ei taha lobiseda või on väsinud. Samuti ka neile, kes kardavad, et neil ei ole midagi juuksuriga rääkida.Tahtsime oma külastajatele anda valikuvõimaluse, olenevalt sellest kui jutukana nad ennast tunnevad. Me loodame, et selline lahendus on mugav mõlemale osapoolele,” kommenteerib salongi esindaja.

Loodetavasti hakkavad ka teised juuksurisalongid vaikusetooli võimalust kasutama 😉