VAATEMÄNGULINE MOEFESTIVAL FIBIT TULEB TAAS

Juba järgmise nädala reedel ja laupäeval – 14. Ja 15. oktoobril – toimub Viru Keskuse aatriumis kauaoodatud moefestival FIBIT. Moesõpradeni jõuavad neli erinevat moeetendust, milles on ühendatud sügistalvised maailmamoe trendid Eesti tippstilistide nägemuses ning kodumaiste disainerite looming. Ürituse kõrghetkeks on Eesti kuulsuste ühe lemmikbrändi Iris Janvieri SS’17 kevadsuvise kollektsiooni esmaesitlus.
FOTOD: Kertin Vasser

Viru Keskuse poodide moeparemikku koondavad üksteist ideaalselt täiendavad moeetendused „Võlumaailm“ ja „Peitus“. Kui „Võlumaailmas“ rabab meid  ERKI Moeshow 2016 võitja stilist Mariliis Niine efektne värvide maailm, siis moeetenduses „Peitus“ paneb stilist Külli Piibar meid üllatuma kihtide ja detailide alt avanevate üllatuslike kombinatsioonide ning kargete toonidega. Mõlemad etendused on FIBITi kavas nii reedel kui ka laupäeval.

 

Samuti saavad moefestivali külastajad mõlemal päeval nautida Kaubamaja sügistalvise hooaja moeetendust, kuhu on koondatud Kaubamaja moekaupade parimad palad ning hooaja kuumimad trendid. Etenduse on kokku pannud Eesti üks tippmoeloojaid Piret Ilves, kes seekord astub üles stilisti rollis.