UUS TREND: Virsikutoonides meik

Unistad värskest ja säravast jumest, justkui tuleksid just sooja mere ääres nädalaid kestnud puhkuselt? Proovi selle hooaja trendikaimat virsikutoonides meiki, mis garanteerib just sarnast tulemust.
Foto: Shutterstock

Jah, me kõik veedame suurema osa ajast istudes umbses kontoris ning teame hästi, et ka kõige pikem jalutuskäik pargis ei taga soovitud värsket tulemust üleöö. Kui sinulgi ei õnnestu reisida tihemini kui paar korda aastas, ammuta inspiratsiooni kevad-suvistest trendimeikidest, kus domineerib päikeseline soojus ja värskusest pakatavad mahlased virsikutoonid.

Soe päike loob näole kuldselt särava varjundi, mis annab nahale värske ja puhanud ilme. Just seetõttu teevadki pehmed virsikutoonid väsinud näoga imesid, justkui oleksid äsja päikesereisilt maandunud. Selleks, et saavutada puhanud naha efekt, tuleb meigis kasutada sooja alatooniga tooted ning seda nii silmadel, huultel kui ka põskedel.

Loobu liialt katvast puudrist ning asenda paksu tekstuuriga jumestuskreem kumava BB-kreemi või õhkõrna jumestuskreemi vastu (mida võid olenevalt nahatüübist eelnevalt käelabal kokku miksida näoõli või seerumiga). Kui nägu hakkab kergesti läikima, kasuta enne puuderdamist spetsiaalselt matistavat salvrätti, mis eemaldab liigse rasu ja tagab, et näole jääks minimaalne kogus puudrit. Tulemuse kinnitamiseks kanna T-tsoonile törtsuke läbipaistvat tolmpuudrit.