7 stiilset trendi sügiseks

Toome sinuni trendid, mis on moelavadelt silma jäänud ning tänavu on need eriti värvilised ja 70ndate hõngulised.

#Kõrbetoonid
Neile, keda 1970ndate stiilis erksad värvid ning julged geomeetrilised mustrid külmaks jätavad võivad proovida tagasihoidlikumat suunda. Selles trendis domineerivad mahedad liivakarva toonid, mis on segatud sooja oranži, maheda rohelise ja õrna valgega, lisaks sekka pastellid. Sügise populaarseim materjal on tviid.
#Kolmveerandpikkuses ja alt laienevad püksid
Garderoobis on aeg ruumi teha kolmveerand pikkuses ja alt laienevatele pükstele, sest ka siin on esikohal 70ndad. Alt laienevaid pükse võiks saabaste asemel sobitada madalate meestemoest inspireeritud loafer-tüüpi kingadega. Kolmveerand pikkuses püksid mõjuvad väga stiilselt pikkade nahast saabastega.
#Karusnahk aksessuaarina
Karusnahk nii ehtne kui ka imitatsioon on taaskord populaarne. Kasukad jäävad hetkel veel talve ootama, aga karusnahkseid detaile võib kohata näiteks jakkide käistel, aksessuaaridena käekoti küljes või kampsuni kraena.
#Suured kudumid
Kudumid on lahutamatu osa sügisest, aga see hooaeg on nad eriti suured. Kampsunid, sviitrid kui ka sallid kõik on XXL.  Sügise must have aksessuaar võikski olla megasuuruses sall. Ise valid, kas tagasihoidlikult ühevärvilise või erksates toonides ning mustriga.