Toimus EKSKLUSIIVNE Michael Korsi ehete ja kellade kollektsiooni esitlus

9. detsembril toimus uuenenud Goldtime juveeli- ja kellakaupluses Rocca al Mares Baltimaade esimene ametlik Michael Korsi kellade ja ehete moepidu.
Fotod: Andres Raudjalg/ Goldtime

Hõrgud moemaitsed kanti külaliste ette selleks õhtuks loodud gurmeelikul laval. See oli erakordne moesündmus Eestis, sest Goldtime’il oli au esimesena ja ainukesena Baltimaades korraldada ametlik Michael Korsi moepidu, kus esmaesitlusele tulid uusimad sügis-talvised ehte- ja kellatrendid.

Pooleaastane ettevalmistustöö ja rohkete detailide kooskõlastamine Michael Korsi brändi esindajatega kulmineerus sel õhtuöögil eksklusiivse ja apetiitse moeshowga. “Jet set lifestyle”, mida Michael Kors brändina disainis esindab, sai põneval Ženja Fokini loodud lavakonseptsioonil haaravalt ning pilke naelutavalt serveeritud. Modellide ilu ja soengute eest hoolitsesid Make Up Store, IMC profimeigikooli lõpetajad ja PR Juuksurisalong.

Moemaitseid nautisid mitmed Eesti nimekad blogijad, moe- ja elustiiliajakirjanikud ja palju moehuvilisi külalisi.

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett. Goldtime kauplused asuvad nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kuressaares, Viljandis, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Goldtime loob trende ja väärtustab traditsioone.