Telli Iluguru aastaks ja võida luksuslik ILLI BOX

Kevad algab siis, kui naine end lille lööb! ILLI Box'iga on aga see ülesanne veelgi lihtsam. Tippjumestaja ja IG ilutoimetaja Lidija Malinovskaja mahutas oma lemmikud taaskord karpi ära. Testi ja avasta endagi uued soosikud!

Juba kolmandat korda läheb aprilli keskel live’i tõeliste ilufännide lemmikprojekt – ILLI BOX, mis võimaldab igal huvilisel panna omal nahal ja juustel proovile hooaja mõnusamad ilutooted, mis on juba heaks kiidetud ka tippjumestaja Lidija Malinovskaja poolt. Sel korral on aga igal Iluguru tellijal võimalus võita ILLI BOX endale – kokku läheb loosi 3 karpi ilutooteid! Ajakirja tellimiseks kirjuta meile: info@iluguru.ee.

Kevadine ILLI BOX erineb kahest varasemast ilukarbist mitte üksnes tootevaliku, vaid ka disaini poolest – karbi kaant kaunistav illustratsioon pärineb Darja Tokranova (http://www.catsuthecat.com/) «sule” alt. Uuest karbist leiad mitmeid hooldustooteid juustele, näole ja kehale ning otseloomulikult ka meigitooteid. Karbis on 5 täissuuruses toodet, seega ILLI BOX’i enda suurus on kasvanud pea 2 korda suuremaks.