TÄHELEPANU, MOEGURMAANID! Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Tallinn Fashion Weeki kümnes juubel lennutab oktoobrikuus moe neljaks päevaks Kultuurikatlasse. 19.-22. oktoobril toimuva ürituse raames jõuab lavale kümme moeetendust, teiste seas ka särav Kuldnõela gala ning Baltmani 25 aasta juubeli-show.

TFW sügisese põhiprogrammi etendustel saab näha nii legendaarsete Eesti moedisainerite loomingut kui ka uuemate tegijate värsket rõivakunsti, samuti astuvad moenädala lavalaudadel üles mitmed tuntud Eesti kaubamärgid ning Kuld- ja Hõbenõela auhindadele nomineeritud disainerid. Lisaks TFW põhietendustele on Kultuurikatla Katelde saali üles seatud ERKI Moeshow parimate palade näitus, mille külastamine on kõigile tasuta.

Tallinn Fashion Weeki koduks on sel aastal Kultuurikatel
Juba teist hooaega järjest võõrustab TFW moepublikut Kultuurikatel – Tallinna kaasaegseima kultuurisündmuste toimumispaiga Black Box saalis saab nelja päeva jooksul näha Eesti moedisainerite kõige värskemaid kollektsioone. “Kevadine moenädal tõestas, et Kultuurikatel on ühes Black Box saaliga Tallinn Fashion Weeki toimumiseks ainuõige koht, sest selle suurus ja asukoht on sobilikud nii disaineritele kui moenädalat külastavale publikule,” kommenteerib Anu Kikas, Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja.