STIILI-INSPIRATSIOON: klassikaline madrusestiil

Madruse-triibuline ning klassikaline valge-punase-sinise kombinatsioon on moes igal suvehooajal. Traditsiooniline värvikasutus on sobilik nii kontorirõivastuses kui ka õhtustes vabamates outfitides ning sobib pea igale natuurile – olgu see siis konservatiivselt naiselik või pisut korrapäratult eklektiline.

Šiki madruse võtmevärviks on loomulikult tumesinine, mida võib julgelt lisaks valgele kombineerida erinevate heledamate suviste toonidega. Loomulikult on sinise-valge-triibuline meremehepluus, mis inspireeris Coco Chaneli enda rõivastuses ning kollektsioonide loomisel, iga noobli preili garderoobis. Ankru-kujulised detailid ning triibud aksessuaaridel suunavad mõtte koheselt suvisele briisile ja lõõgastavale puhkusele mereäärses kuurordis. Ka erinevad nöörid, köied ja sõlmed jalanõudel ning ehetel toovad meeltesse koheselt purjeseikluse ja loovad jahtklubi peene, kuid sundimatu meeleolu ka kuival maal.

Merest inspireeritud komplekte aitavad kombineerida ESPRIT, VERO MODA, Tamaris, Tommy Hilfiger, Daniel Wellington ja Paul Hewitt.