Selle ajastu suurim ilutrend on …

Pidevalt vahetuvad ilutrendid võivad tihtipeale segadust ja stressi tekitada, kes see ikka jaksab iga kuu uuele osturallile minna ja end igale hooajale vastavate ilutoodetega varustada. Sel aastakümnel võime lõpuks hoo maha võtta ja rääkida seni kõige populaarsemast trendist – särav jume ja terve nahk!
Tekst: Helena Feofanov
Foto: Shutterstock

Alustades highlighter’itest kuni valgustpeegeldavate kreemide, sädelevate puudrite ja strobing’uni, on see trend moelavadel püsinud juba lugematuid hooaegu. Seljataha on jäetud matistavad tolmpuudrid ja kompaktsed kivipuudrid, ning selle asemel võtame avasüli vastu trendi, mis tekitab justkui sellise efekti, et oled töölt koju rutanud, kiiresti riided vahetanud ja õhetavate põskede ja läikiva otsaesisega kohtingule jooksnud.

 

Põhjus, miks see trend nii populaarseks on saanud, on see, et meie nahk ei ole loodud olema perfektselt matt, seega miks mitte võtta viimast sellest, millega meid õnnistatud on. Inimese nahas leidub paljusid naturaalseid õlisi, mis panevad näo veidi läikima ja särama – mida tervislikum eluviis, seda kaunim nahk.

 

Nende nippidega on ka sinul võimalik oma näole pimestav kuma anda!