Ripsmepikendused – mugavuse ja ilu sümbioos

Õhtul telekat vaadates märkasin, kuidas mees mind jälgis. “Ma ei olegi varem tähele pannud, kui ilusad ripsmed sul on.” No nii! Kas teha solvunud nägu ja öelda, et me oleme juba 6 aastat abielus olnud ja alles nüüd sa märkad? Naeratasin lihtsalt ja tänasin.

Tekst: Sirje Kõiv (www.zelluloosiilusalong.eu)

See on väike katkend ühe kliendi jutust, kes lasi endale äsja ripsmepikendused panna. Inimesed tahavad loomulikku ilu ja mugavust. Tavaliselt just mugavuse pärast neid pannaksegi: ei mingeid ripsmetušše ega musti silmaaluseid enam. Juba hommikul ärgates on kõik tipp – topp.  Käid trennis, saunas, reisil, ujumas… Ei mingit muret. Ja milline aja kokkuhoid!

Ripsmepikendused sobivad kõikidele. Panija peab lihtsalt soovitama õiget pikkust. Kui

kliendil ripsmed on lühikesed ja õrnad ja ta soovib hästi pikki rismepikendusi, siis peab ripsmetehnik talle seletama, et sellised tema ripsmeteks ei sobi. See oleks ripsmele väga koormav ja nad vajuvad koos pikendusega viltu ning teevad haiget.

Ja veel ma paneks inimestele südamele, et ärge minge juhuslike tegijate juurde, kes meelitavad odavama hinnaga. Tulemus võib olla väga kohutav ja siis võtab küll oma ripsmete taastumine palju aega.