RÄPPAR TIIU BLOGI: Inglitest ja räppari emmest

Selgeltnägijate tuleproov, veganlus, meditatsioon, Feng shui, Taro kaardid, Reiki, kristallid and the list goes on and on. Viimase paarikümne aasta jooksul on inimkonna huvi esoteeriliste valdkondade vastu tohutult kasvanud ning selle huvi raugemise sümptomid puuduvad täielikult.

Marilyn Kerro on öelnud, et kõik naised on nõiad. Ma tahaks omalt poolt lisada, et kõikidel inimestel, olenemata soost või muudest eristavatest faktoritest, on potentsiaal saavutada maksimum vaimsetel radadel, kõik sõltub vaid enese soovist.

Me oleme nii erinevad, osad tahavad rohkem teha, minna sügavuti mõne valdkonnaga, kas siis kristalle uurida või Reikit õppida. Teisele jällegi piisab kui aeg-ajalt meelde tuletad lihtsalt asju, nagu et „ole õnnelik sellega, mis sul on“ ja „ära tee teistele seda mida sa ei taha et sulle tehakse“ ja muud sellised klišeefraasid, mis olenemata oma juustulisusest, tunduvad olevat vägagi tõepärased.

Järgnevalt edastan ühe mulle väga olulise inimese mõtted. Selleks on gängstaräppar Tiiu emme, kes on juhtumisi ka ingliterapeut ja Reiki praktik, ning aitab läbi meditatsioonide ka teisi inimesi.

inshot_20160905_182205