PROOVI ÄRA! Uhiuus meigitrend chroming vallutab Instagrami ja naiste südameid

Uurisime välja, mida uus meigitehnika endast ette kujutab ja kuidas seda oma ilu heaks tööle panna.
Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kaunis nahk ei kao moepildist kunagi – seda tõestavad ka mitmed uued meigitehnikad ja -võtted, mis viimaste aastate jooksul nii paljude naiste seas populaarseks on saanud. Võtame näiteks kontuurimise või selle järglase strobing’u … Lisame ülemaailmsele nahakultusele veel törtsuke moodsat loomulikkust ning tulemuseks ongi chroming.

Uus, blogijate ja Instagrami meigistaaride seas populaarsust koguv trend – chroming – on oma olemuselt sarnane strobingu’ga (kus särakreemi abil näol enim väljaulatuvaid osi rõhutatakse), ent säratoote asemel võetakse veelgi loomulikuma ja kumava efekti saavutamiseks appi hoopiski pärlmutter nude-toonis huulepulk. Antud meigivõtte uhke autoritiitel kuulub MAC’i tippjumestaja Dominic Skinnerile.

Nipid, mis muudavad jume laitmatuks

Selleks, et chroming’u õhulisust ja naturaalsust rõhutada, kasuta meigipõhja tegemisel vedelaid ning läbikumavaid jumestuskreeme – tumedad silmaalused või punetavad punnikesed kata õhukese peitekreemi kihiga.

Seejärel kanna nude-toonis pärlmutter-huulepulka sinna, kuhu oleksid kandnud särakreemi, ehk põsesarnadele, ninaluule ja Amori-kaarele. Huulepulga valimisel eelista kreemjaid tekstuure, mis hajuvad nahal paremini ja annavad loomulikuma tulemuse. Kuna tegu on meigirutiini lõpetava sammuga, ei ole huulepulka enam tarvis puudriga fikseerida.