Foto: Shutterstock

Veendu grilli töökindluses

Esimese sammuna veendu alati, kas sinu grill on töökorras. Erilist tähelepanu peaks pöörama gaasigrillide seisukorrale. Probleemide ilmnemisel võtke ühendust spetsialistiga, kes oskab grilli parandada. Kasutades korrast ära grilli võite ohtu seada nii iseenda kui ka kaaslaste tervise ja elu. Enne grillima asumist loe kindlasti läbi grilli kasutusjuhend, kus on kirjeldatud ohutusnõuded.

 

Vali turvaline koht

Silmas tuleks pidada ka grilli paiknemist. Lahtise leegiga grill peaks hoonest, põlevmaterjalidest, metsast ja kuivanud taimestikust asuma soovitatavalt vähemalt 5 meetri kaugusel, söegrill aga vähemalt kahe meetri kaugusel. Samuti peaks veenduma, et grill asetseks piisavalt stabiilsel pinnal – kõikuv grill kujutab endast suurt ohtu.

 

Kuigi grillimine kortermaja rõdul võib tunduda ahvatleva ideena, võib see lõppeda kurva tuleõnnetusega. Rõdu ja terrass on hoone osad ning seal grillida ei tohi.

 

Grilli süütamine

Grilli süütamiseks tuleks kasutada ainult spetsiaalselt selleks mõeldud süütevedelikke. Grilli süütamisel ei tohi kasutada tuleohtlikke vedelikke, näiteks, bensiini, atsetooni jne, kuna need võivad tekitada raskeid põletusi põhjustava plahvatuse. Leekidest tuleb eemal hoida ka alkohoolsed joogid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…