Parimaid ilutrende igast aastakümnest

Trendid tulevad ja lähevad, aga parimad neist korduvad. Moe- ja ilumaailm on väga dünaamiline ja polegi imestada, et mõni ilutrend, mida hindasid meie emad, vanaemad ja ka vanavanaemad mõjutab meid siiamaani. Toome sinuni parimad trendid igast aastakümnest.

1960: Nukukese ripsmed
1960-ndatel lähtuti ripsmete värvimisel põhimõttest, et rohkem on alati uhkem a’la Twiggy. Alumised ripsmed värviti sama tugevalt kui ülemised ning vajadusel joonistati alumisi ripsmeid veel juurde, et luua effekt, mis meenutas nuku ripsmeid.

Koduseks proovimiseks soovitame ripsmetušši peale kanda kiht kihi haaval ja need läbi käia ripsmekammiga. Samuti võiks ülejäänud meik jääda minimaalseks, et su Twiggy ripsmed saaksid kogu tähelepanu endale.

1970: Loomulik ja kohev soeng
Kihilised soengud erineva pikkusega salkudest, mis olid laialt levinud 1970ndatel, nägid välja väga loomulikud. Enam ei nähtud vaeva juuste föönitamise ja tupeerimisega, sest juuste kuivatamiseks piisas vaid kümnest sõrmest.

Juuksetrendid tulevad ja lähevad, aga see 1970-ndatel alguse saanud lihtne ning stiilne trend on jätkuvalt moes ning on saavutatav ka koduste vahenditega. Märksõna: kuivšampoon.