ÕPI TEISTE VIGADEST! 5 hullemat asja, mida sa oma juustega teha saad

Et juuksed oleksid ilusad, peab nende eest hoolitsema. Siiski võib vahel juhtuda, et tehtud pingutused annavad soovitule hoopis vastupidise tulemuse. Saa teada, mis on levinumad vead juuksehoolduses ja väldi neid iga hinna eest.

#4 Sa kammid juukseid valesti

Pikki juukseid ei tohiks kammida ühe kindla ja pika liigutusega juurtest otsteni, nii soodustad vaid nende väljalangemist ning kiiret murdumist. Kammi juukseid salkude kaupa, hoides kiharaid käega juurte lähedalt kinni ning kammides kõigepealt lühikeste liigutustega otsad ära, seejärel liigu pisut kõrgemale kuni jõuad juurteni. Enne kammimist või otsi turgutada kuivõliga.

#5 Kasutad liiga palju juuksevahendeid

Me usume, et sinu hooldusarsenal on väga rikkalik: juukseotsaõli, kuumakaitse, vaht juurte tõstmiseks ning lõpetuseks pisut lakki tuka fikseerimiseks. Kindlasti kasutad järgmisel päeval veel kuivšampooni, et rasuseks muutunud juurtele pisut volüümi ja hoidvust anda. Kas sa tõesti usud, et selline lähenemine meeldib su juustele? Ka siinkohal kehtib reegel: less is more. Kui sinu juuksed ei ole väga paksud, pese need hoopis õhtul puhtaks ning lase loomulikult ära kuivada, seejärel keera need kahte krunni ja mine magama. Hommikul ärkad kaunite lainetega ning vahtu ega kuumakaitset ei pea enam kunagi kasutama!