OLE TEADLIK! Siin on juuste suurimad vaenlased

Iga päev uus katsumus – selline on juuste elu. Föönitamine, sirgendamine, lokitamine, värvimine ja viimistlusvahendite kasutamine. Kui kiharad oskaks rääkida, karjuks need kõva häälega: „Appi!“

Kuumtöötlemine

Föön on iga stiilse soengu parim abimees, sellegipoolest ei tohiks selle headust kuritarvitada. Kuuma õhu laine, mis föönist tuleb, puhub juustest välja nende kauniks väljanägemiseks vajalikku vedelikku ja muudab need hapraks.

Ütle „EI“:

*Juuste kuivatamisele viimasel minutil. Varu selleks keskmiselt 20 minutit, et ei peaks hiljem kõige kõrgema võimaliku temperatuuri all kiharaid traumeerima. Kindlasti jäta need pisut niiskeks ja lase neil loomulikult õhu käes lõpuni ära kuivada.
*Tavalisele, primitiivsele föönile. Kolme nupuga aparaat võib küll olla väike ja kerge – mitmed kaasaegsed föönid kaitsevad aga juukseid ülekuumenemise eest, tänu infrapuna kuumusele ja laetud negatiivsetele ioonidele hooldavad ja silendavad kiharaid. Seega igati väärt investeering!

 

 

Ütle „JAH“:

*Kuumakaitset sisaldavatele juuksevahtudele ja hooldustoodetele, mis moodustavad juuksekarvade ümber õhukese kaitsekihi.
*Juukseõlidele ja seerumitele, mis taastavad juba kahjustada saanud juukseotsi ning ei lase nendel edasi katkeda.