Moes on pleegitatud kulmud

Juba mõnda aega on peened kaarjad kulmud asendatud loomulikega, kuid siiski on ka kulmumoemaailmas ühtteist uut. Kui vaadata moeajakirjades ja catwalkidel figureerivaid modelle natuke täpsemalt, siis on näha ka muutus – muutunud pole mitte kulmude kuju ja paksus vaid värv.

Allikas: MakeUps Journal

Jah mood, mis nõuaks kulmude eemaldamist, oleks suhteliselt ekstreemne, samas kulmude blondeerimine näib populaarne olevat ka brünettide hulgas.

Tugevad rõhutatud kulmud on ametlikult “out” ning üha enam saavad populaarseks blondeeritud kulmud. Jah, tegemist ei ole kiirmoega, kuid samm sammult populaarsemaks muutuva tendentsiga.

Samas kaasnevad selle trendiga ka ohud – eriti veel siis kui hakata ise on kulme blondeerima. Seal on niipalju asju, mis võivad minna valesti ja seetõttu ei tohiks seda kindlasti ise teha.

Esiteks on kulmud väga silmade lähedal ja igasuguste kemikaalidega, mida karvade blondeerimine kindlasti sisaldab, tuleks olla ettevaatlik.

Ka siin tuleb jälgida lõpptulemuse värvi. See mood ei tähenda, et peaksid välja nägema nagu UFO. Tumedapealised võiksid oma kulme helendada ainult paar tooni, blondiinid võivad aga julgemalt asja kallale asuda.

Heledamaid kulme ei pea aga alati püsivalt blondeerima. Kui soovid lihtsalt katsetada, siis sobib ka kulmude paari tooni võrra heledamaks muutmiseks ka puuder või jumestuskreem.