MIKS JA MILLIST LAUVÄRVI ENDALE VALIDA: Kas pressitud, puuder, kreem või pigment?

Perfektse lauvärvi otsingud võivad tihtipeale olla lõpmatu töö ja vaev. Poodi sisse astudes oleme ümbritsetud tuhandete värvide, tekstuuride ja pigmentidega, tihtipeale valitakse, kombineeritakse ja soetatakse neid lausa pimesilmi. Tegelikult on õigete tekstuuride sobitamine võti kõige kaunima silmameigi saavutamisel, just sellepärast oleme sulle kirjutanud selle spikri järgmiseks korraks ostlema minnes.
Tekst ja foto: Helena Feofanov

Iga lauvärvi aplikatsiooni alusta kindlasti primer’ iga (Too Faced Shadow Insurance). Primer eraldab õlid sinu nahal ja lauvärvis, seega elimineerid sa nii laialiläinud ja lohaka tulemuse õhtu lõpuks. Primer ühtlustab ka erinevad toonid ja väljapaistvad veenid silmalaul kindlustamaks hea baasi, kuhu värv peale kanda.

Pressitud

Pressitud lauvärv on kõige traditsioonilisem ja lihtsam valik, kindlasti oled nendega tutvunud ja omad nii mõndagi paletti, mis neid universaalseid värve sisaldab. Sellises paletis on pigmendid segatud siduvate ainetega, mis neile sellise lihtsalt käsitleva tekstuuri annab. Lauvärvi saab peale kanda kas pintsli, švammi või isegi näpuga. Valikuid on palju alates mattidest värvidest kuni sädelevate ja satiinsete pressvärvideni. Sellised lauvärvid sobivad igale nahatüübile, ei tekita suurt segadust sinu meigikotis ja on ülimalt hästi hajutatavad. Pressitud puuder loob alati hea baasi ja sobib eriti hästi rasusematele silmalaugudele.

covers-f014906806

Dior 5 Couleurs Skyline in 806 Capital of Light