Meigist läbi mehe silmade

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas näevad ilu mehed? Martin Haljaste vaatab läbi irooniaprisma tüüpilistele meigivigadele - pane oma suunurgad naeratamiseks valmis!

Järgmiseks liigun ülessepoole. Kuna ninaga on raske väga mööda panna, siis jäävad silmad. Meigiga on võimalik silmade ümber teha imesid, ja seda on näidanud ka mitmed videod, mis internetis aegade jooksul on palju populaarsust kogunud. Mida tasuks siis ehk vältida? Eriti päevavalguses tunduvad kummalise ja kohatuna erinevad silmatorkavad ning liigselt kasutatud sädelused juhul, kui sa ei ole just kabareetrupis, kavatsedes kohe-kohe lavalaudadele astuda. Ka intensiivne suitsusilm on igapäevaselt ilmselt liiast. Taaskord taandub asi sinnamaale, et tuleb osata valida sündmust, kus kasutada meiki nii palju, et see on juba silmatorkav. Ülejäänud puhkudel kehtib reegel: mida loomulikum ja märkamatum, seda ilusam. Lisaks on naised avastanud enda jaoks sellise toote nagu silmalainer. Ka seda on võimalik vägagi kuritarvitada. Kui sa ei ole just varalahkunud Amy Winehouse, siis ehk on targem see argipäeviti siiski riiulile jätta, juhul kui oskused ei luba kasutada lainerit maitsekalt ning tagasihoidlikult.

Tänapäeva suurimaks valukohaks pean järgmisi näo elemente, kõige väljendusrikkamaid selle juures – kulme. Kulmudega on võimalik võimendada kõiki meis peituvaid emotsioone – üllatust, viha, kurbust, seksikust ja palju muud. Nende puudumisel oleks nägu palju vähem väljendusrikas. Mõned naised on aga panustanud kulmudele kõik ehk teinud nad nii märkamisväärseks, et pilk maandub kulmudel ja edasi ei liigugi. Loomulikult tuleb enese eest hoolitseda ja kulme modelleerida, aga kehtib ka siin lihtne printsiip: liigne agarus on ogarus. Öelgu moeröögatused ja populaarsed modellieeskujud mida iganes.