MA TAHAN SEDA! See ongi maailma kõige ilusam highlighter

Mõned asjad kohe on nii ilusad, et ei julge neid isegi puudutada. Väga harva on selleks aga meigitooted, mis on üldiselt pakendatud plastikust või papist karpidesse. Loomulikult on saadaval ka mitmeid ilusaid topsikesi ja kulla, karraga ehitud pakendeid, kuid kõnealune highlighter kuulub juba täitsa omaette klassi.
Tekst: Helena Feofanov
Foto: Tootja, Shutterstock

Hiljuti tuli Lancôme välja uue tootega, mis näeb välja lausa muinasjutuline! Õrnas ja imeilusas pakendis peidab end üks sädelev, roosakas Lancôme La Rose à Poudrer, mis ei ole vaid kaunis dekoratsioon meigilauale, vaid midagi palju enamat.

Meigivahendid muutuvad aina luksuslikumaks ja innovaatilisemaks. Kümne aasta pärast võime poelettidelt leida juba eriti ekstravagantseid tooteid, mis on juba omaette nagu kunstiteosed. Lancôme on kohe kindlasti üks märkimisväärseimaid brände, mis üllatab viimasel ajal oma loominguliste toodetega nagu näiteks personaliseeritud jumestuskreem, mille valmistab eriline masin, mis on võimeline kodeerima sinule identse värvi ja tekstuuriga kreemi. Sellele järgneb nende Oscillation jumestuskreem, mis vibreerides sulle perfektse katvuse annab. Ja nüüd see imeilus roos-highlighter!

Kaunis ja kumav puuder paneb kohe kindlasti sinu põsesarnad kaunilt helkima, kuid mitte ainult seda, sest sellise imelise abivahendiga võid end tunda nagu tõeline printsess. Milline suurepärane kingiidee sõbrannale või otseloomulikult, iseendale! Jääme põnevusega ootama järgmisi Lancôme leiutisi.

eef0d66bf38cc9ce_lancome_use