L’Oréal Professionneli kollektsiooni show IT LOOKS sügis-talv 2014/2015

Igal hooajal loob L’Oréal Professionnel koostöös maailma juhtivate moe- ja juuksurikunsti asjatundjatega uue kollektsiooni, mis ühendab endas kontsentreeritud kujul kõige uuemad trendid juuste värvimise, lõikamise ja soengusse seadmise kunstis.

Laetitial on palju kogemusi selliste meelelahutus- ja moemaailma klientidega nagu Armani, Yves Saint Laurent, Paco Rabanne ja Montana, samuti on ta teinud koostööd suurepäraste prantsuse filmirežissööride Claude Chabroli ja Coline Serreau’ga. Ta on pühendanud palju aega juuksurite õpetamisele kogu maailmas. Ta on ületamatu oma kogemuste ja teadmiste jagamises, samuti uute professionaalsete tehnikate otsimises ja kasutamises.

Laetitia Guenaou töödele on iseloomulikud peenelt kujundatud vormid, mahedad tekstuurid ja luksuslikud toonid. Tema loov lähenemine koos elegantsete žestidega muudab tema esinemise iga publiku jaoks tõeliseks naudinguks – üsna varsti võime selles kohapeal veenduda, jälgides esitlust, millel Laetitia osaleb.

Ootame teid 19. novembril 2014 kell 15.00 Riias Lätlaste seltsimajas (Rīgas Latviešu biedrības nams), Merķeļa iela 13.

Pileteid on võimalik osta Piletilevi kassadest ja portaalist piletilevi.ee või saada kingituseks vastavalt kampaaniapakkumisele.

Pileti hind 75 eurot.

Täpsem teave L’Oréal Professionneli esindajatelt:

Evelin Karu: +372 520 0445.