LAHKUMINEK SELJATAGA? Loe, kuidas eksist üle saada!

Kui suhe läbi saab, siis võib see põhjustada palju südamevalu. Mõned saavad sellest aga kiiremini ja kergemini üle kui teised. Kui tunned, et sina oled inimene, kellel läheb suhtest üle saamiseks kauem aega, siis tea, et sa pole ainuke.

#5 Kirjuta üles, kuidas sa ennast tunned

Asjade üles kirjutamisel on väga suur jõud. Kirjuta üles, kuidas sa end tunned. Seejärel viska see kiri ära. See aitab sul asju teisest vaatenurgast näha. Või siis koosta nimekiri asjadest, mis sind sinu eksi juures häirisid. Tihti mõeldes tagasi minevikule, mäletatakse suhet ilusamana, kui see oli. Nende negatiivsete asjade üles kirjutamine, mis sind häirisid, aitab sul aga meelde tuletada, miks lahkuminek õige otsus oli.

#6 Suuna oma energia millessegi positiivsesse

Kuigi alguses tundub parim ajaveetmise viis teleka ees sarjamaratoni vaatamine ning šokolaadi söömine, siis mingi aeg tuleks oma aega millegi produktiivsema peale suunata. Kui sa ei ole valmis veel inimestega suhtlema, siis hakka näiteks trenni tegema. Trenn aitab mõtteid korrastada ja stressi vähendada. Kuid ka teiste inimeste seltskond aitab kiiremini lahkuminekust üle saada. Pere ja sõbrad aitavad kindlasti sul kiiremini end paremini tunda.

#7 Pea meeles, et ta ei ole ainuke kala meres

Siin planeedil elab miljardeid inimesi. Kuigi sulle võib tunduda, et ainult tema oli sinu jaoks see õige inimene, siis nii see kindlasti ei ole. Sulle võib tunduda, et mitte keegi teine ei oska sind niimoodi naerma ajada või et mitte kellegi teisega ei ole sul nii palju ühist ja võibolla see ongi nii. Kuid igas inimeses on midagi erilist – võibolla see järgmine inimene on mõnes teises asjas sinuga sarnasem, kui oleksid eales uskunud. Sellel, et teie suhe lõppes, oli põhjus ja te lihtsalt ei ole mõeldud kokku jääma. Kuid tänu sellele saad sa inimesena tugevamaks ja kasvad. Ning võibolla just tänu sellele on su järgmine suhe väga tugev ja rohkem rahuldust pakkuv.

#8 Tunneli lõpus on valgus

Alguses võid sa näha kõike tumedates toonides, eriti kui lahkuminek on sinu jaoks esmakordne. Kuid pea meeles, et pärast vihma tuleb ükskord ikka päike välja. Ja siis oled sa tugevam ja parem inimene tänu sellele läbielamisele. Sa võid tunda end küll üksikuna alguses, kuid pea meeles, et enamik inimesi elavad selle vähemalt kord elus läbi. Kõik läheb täpselt nii, nagu minema peab!