Kuidas kanda jõusaalis meiki nii, et seda maha ei higistaks

Sa ei või kunagi teada, millal üks kompu sinu kõrvale jooksulindile tuleb. Seega tuleks alati valmis olla! Anname sulle mõned meiginipid trennipäevaks.

PÕSEPUNA JA HUULELÄIGE
Need on kaks toodet, mida sul trenni tehes vaja ei ole. Põsed lähevad sul trenni tehes juba loomulikult punaseks. Ja pole midagi ebameeldivamat, kui see, kui juuksed trenni tehes huulte külge kinni jäävad. Kui soovid aga oma huuli siiski värvida, vali matt huulepulk, mis ei läigiks, või tooniv huulepalsam.

RIPSMETUŠŠ
Kindlasti veekindel! Sa ei taha ju keset trenni välja näha nagu panda. Kui ripsmetušš pole veekindel, siis võib higistades see laiali minna ning lisaks pandasilmadele võivad ripsmetuši osakesed silma sattuda ja silma ärritada.

NIPP! Hoia trennikotis väikeseid riisipabereid, mis rasu ilma meiki eemaldamata ära võtavad. Tupsuta nendega otsaesist, lõuga ja nina – kohad, kus nägu kõige rohkem läikima hakkab. Lisaks võiksid trennikotis väikest pudelit kuivšampooni hoida. Kui juuksed tõesti pärast trenni liiga rasuseks lähevad, on sellest palju abi.