Kuidas hooldada silmaümbrusnahka?

Naistena oleme sunnitud ilu eest iga päev võitlema: täna alistame tselluliiti ning juba homme taltsutame sõnakuulmatuid juuksekarvu. Maskitame, kreemitame, õlitame – kuid kui palju me ka ei pingutaks, suudavad tumedad või turses silmaalused ikkagi kogu päeva ära rikkuda. Mida teha?
Foto: Shutterstock

#1 PAISTES SILMAALUSED

Silmaalused paistes? Süüdista oma vanemaid (loe: geneetikat), stressi või seda soolast ampsu, mida õhtul külmkapivalgel salaja alla libistasid. Samas võib ebameeldiva tagajärje põhjuseks olla ka liiga rasvase tekstuuriga silmaümbruskreem.

Ideaalis peaksid silmaümbruskreemi peale kandma kaks tundi enne magamaminekut. Aega napib? Siis eelista kergemaid, geelja tekstuuriga variante, mis on topelttõhusad, kui kasutad neid koos galvaanilise massaažiaparaadiga. Kiireim viis turses silmaaluste leevendamiseks on kasutada silmapatju (hoia neid alati külmkapis!). Hoia need 10 minutit peal ning seejärel kasuta kofeiini sisaldavat silmakreemi, mis parendab mikrotsirkulatsiooni. Kosmeetilistest protseduuridest võiksid proovida lümfidrenaaži massaaži, mikrovooluteraapiat ja mesoteraapiat.