Kreem, mis sulab käte vahel

Sagedane kokkupuude veega, kemikaalide kasutamine, keskkonnamõjud ja loomulikult ka vanus jätavad õrnale käenahale soovimatuid jälgi, mida on võimatu teiste eest varjata. Käed janunevad niisutuse järele – võta appi kvaliteetne kreem!

Vananemisvastane kätekreem

Räägitakse, et käed reedavad naise tegelikku vanust, kuid sobiliku kreemiga õnnestub meil siiski mõned aastad enda kasuks võita. Vali kreem, mis pakub kätele intensiivset niisutust, ei lase nahal kestendada ega ketendada, lisaks toetab naha regenereerimisprotsesse ja aeglustab pigmendilaikude ja kortsukeste teket.

Head kreemid varustavad nahka toitainetega ja samal ajal on ka kooriva toimega.

Üks efektiivsemaid vananemisvastase toimega aineid on glütseriin, mis varustab rakke vedelikuga ja annab nahale tervisliku sära. Rakkude uuenemisprotsesse aitab käivitada retinool. See on antioksüdant, mis toetab sind võitluses tumedate, vanusega tekkivate pigmendilaikude vastu ja muudab käed nooruslikumaks.

Surnud rakud eemaldab nahapinnalt kooriva ja siluva toimega alfahüdroksüülhape (AHA). A, C ja E vitamiinid, ester ja alfalipohape on vabade radikaalide kahjulikke mõjusid vähendavad antioksüdandid, mis soodustavad ka uue kollageeni tootmist rakkudes.