Kodumaine bränd IRIS JANVIER kutsub moepäevale

Kodumaine moebränd Iris Janiver tähistab sügise ja uue hooaja algust traditsioonilise ja kauaoodatud moepäevaga IRIS JANVIER stuudios.

Brändidest lähemalt:
IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.
Monquér on Eesti oma juveelitootja, kes loob unikaalseid vääriskividega kaunistatud hõbeehete kollektsioone. Monquér ehteid iseloomustavad elegantsus, skandinaaviapärane tagasihoidlikkus ning kõrge kvaliteet. Brändi nimi on aga inspireeritud sõnadest “conquer” (vallutama) ja “moquer” (Lõuna-Ameerika linnuliik). Kahe sõna ristmisest kujunes Monquér – “vallutaja lind”, mis peegeldab disainerite töö- ja elufilosoofiat.
Wooden Lifestyle asutati 2014. aastal, eesmärgiga tuua moeteadlike inimeste ellu uudset ja silmapaistvat Eesti disaini ja käsitööd. Wooden Lifestyle puidust kikilipsud on unikaalsed ja eksklusiivsed tooted ning iga valminud puidust kikilips on kordumatu kunstiteos. Meie tooted on loodud julgele, isikupärasele ja eristuda soovivale inimesele.