Kodumaine kosmeetikatootja LUMI võitis esimesena Eestist “The 2017 Beauty Shortlist Awards” iluauhinna kahes kategoorias!

Rahvusvahelise iluauhinna võitjateks osutusid LUMI Tundra sarja AHA-BHA Puhastuspiim ja Intensiivniisutusega kätekreem.
Beauty Shortlist valis LUMI toodetest välja oma lemmikud, võitjateks osutusid Tundra sarja AHA-BHA Puhastuspiim ja Intensiivniisutusega kätekreem. Juba kuuendat korda valib “The 2017 Beauty Shortlist Awards” välja ilutooted, mis on eriliselt silma paistnud. Pärast 6 kuulist testimist osutusid valituks LUMI kaks toodet 38 riigi ilutootjate seast. LUMI tegevjuht Helen Hirv kommenteerib võitu: “Hea tunne on saada tunnustust selliste suurte nimede kõrval ning tihedas konkurentsis. See näitab, et ka maailma mastaabis väga väiksena on võimalik meil siit Eestist silma paista ja midagi ära teha. Eriti teeb meele heaks, et meie tooted on vajalikud ja tarbija jaoks on üha olulisem tarbitavate toodete mõju nii talle endale kui keskkonnale.”
Tooted valis välja erapooletu žürii Ühendkuningriikidest, USAst ja Austraaliast, kes andsid oma poolse eksperthinnangu toodetele, selgitamaks välja just parimatest-parimad vägagi pikast osalejate nimekirjast.