KAUNITE JUUSTE SALADUS: 4 põhjust, miks peaksid sulfaadivaba šampooni kasutama

Sulfaadivabad šampoonid algatasid revolutsiooni juuksemaailmas, jättes konkurendid halastamatult vastutuulega heitlema. Kuid mis on nende puudused ja eelised võrreldes nn tavašampoonidega? Pidasime nõu ilusalongi Eclat omaniku ja andeka juuksestilisti Ksenija Rassadkinaga.

#3

Need hoiavad värvitud juuksed pikemat aega kaunina. Sulfaatide osakesed on tihtipeale kareda pealispinnaga, see soodustab juuksekarvasoomuste avanemist ning värvipigmendid tulevad juustest välja. Sulfaadita šampoonides kasutatavad vahuained on pehmema toimega ja siledamad – tulemusena jäävad värvipigmendid pikemaks ajaks püsima. Lisaboonusena muutuvad kiharad pikemas perspektiivis siledamaks ning pesemisjärgselt ei pea sa enam läikespreisid või silendavaid (anti-frizz) hoolduskreeme kasutama, piisab vaid korralikust palsamist ja otsaseerumist.

#4

Sulfaadita šampoonid ei uhu juuksekarvadest keratiini välja. Kui oled aga sirgendava keratiinihoolduse fänn, siis peaksid oma šampoonivalikusse eriti tähelepanelikult suhtuma, vastasel juhul kaob salongis saavutatud sile tulemus vaid mõne pesukorraga.