6 NIPPI, et saavutada ilus ja särav näonahk!

Veatut ja säravat näonahka ihkavad kõik naised, kuid tihti on selle saavutamine ja hoidmine paras väljakutse. Tihti on elutempo nii kiire, et pole lihtsalt aega keerukateks ning aeganõudvateks näohooldusteks. Sinule mõeldes otsisime välja paar 'laisa tüdruku' lihtsalt aga kindlat nippi, mis aitavad nahka säravana hoida.

Foto:Shutterstock

1. UNUSTA KÄTERÄTIKUD
Ikka kasutad näo kuivatamiseks käterätikuid? Vale otsus! Nende kare pind ärritab nahka, lisaks elutseb niisketes rätikutes tohutul hulgal baktereid. Kasuta näo pesemiseks spetsiaalset käsna ning sa ei pea oma nägu enam kunagi kuivatama. Pesemiskäsn aitab ummistunud poore veelgi õrnemalt ja efektiivsemalt puhastada ning seda ilma suurema ärrituseta. Vaheta käsna umbes kuu aja tagant välja, et säilitada selle kvaliteet.

 

2. KASUTA MEIGIEEMALDUS-SALVRÄTIKUID ÕIGESTI
Meigieemaldus-salvrätikud on lihtne ning tõhus viis naha puhastamiseks. Siinkohal tasuks meeles pidada, et paljud neist sisaldavad aineid, mis võivad tekitada ärritusi ja jätta näonaha kuivaks. Selle vältimiseks loputa peale sälvrätikute kasutamist nägu veega.