KAS LÄKS TÄPPI? Millised on sinu sodiaagimärgi ideaalsed pulmad?

Öeldakse, et armastus lihtsalt juhtub. Ja see tõmbab meid endaga kaasa. Ja peagi järgnevad pulmad - see on päev täis armastust ja häid tundeid. Hmm, reaalsuses see päris nii ei käi. Igal ühel on oma ettekujutus sellest tähtsast päevast. Milline pulmapidu sobib sulle aga sinu sodiaagimärgi järgi?

VÄHK

Häire, häire! #punastavpruut igal pildil. Sulle ei meeldi oma emotsioone suure rahvahulge ees näidata. Seepärast sobib sulle rohkem intiimsem pulm (võib-olla isegi vaid teie kaks), kus saad oma emotsioonidel vabalt lennata lasta ilma, et kõik silmapaarid sind koguaeg vaataksid. Sulle meeldiks vaikne romantiline pidu kas mõnes armsas ja maalähedases kohvikus või sinu tagaaias koos isetehtud kaunistustega.

shutterstock_278636915

 

LÕVI

Cirque du Soleil tuleb linna! Ei, oota – need on hoopis sinu pulmad! Sinu jaoks on meelelahutusel pulmas väga oluline roll. Kõigepealt rabad kõiki jalust oma kleidiga, seejärel järgneb pidu koos elava muusika, mustkunstnike ja tulerõngastega. Sest see on sinu pulm ja miks põrgupäralt mitte?

shutterstock_386403313

 

NEITSI

Tegemist on täiusliku Pinteresti piltide moodi pulmaga. Pärast lihtsat tseremooniat vabas õhus, kutsud oma külalised armsasse ja viimse detailini läbimõeldud kaunistustega paadimajja või heinaküüni. Linnupuurid, laternad, vintage stiilis kaunistused. Sinu jaoks on tähtis, et tehtaks palju pilte, sest nende läbi jääb mälestus igaveseks püsima.

shutterstock_296301545