KAS LÄKS TÄPPI? Millised on sinu sodiaagimärgi ideaalsed pulmad?

Öeldakse, et armastus lihtsalt juhtub. Ja see tõmbab meid endaga kaasa. Ja peagi järgnevad pulmad - see on päev täis armastust ja häid tundeid. Hmm, reaalsuses see päris nii ei käi. Igal ühel on oma ettekujutus sellest tähtsast päevast. Milline pulmapidu sobib sulle aga sinu sodiaagimärgi järgi?
Toimetas: Keit Laisaar
Allikas: Elle.com
Fotod: Shutterstock

JÄÄR

Huvitav, kas Westminster Abbey’t ka välja renditakse? Pole vaja vabandada oma diivatsemismomentide pärast, Jäärad. See on sinu päev, kus võid kuningannana särada. Kuna oled sel päeval tähelepanu keskpunktis, siis ole julge oma meigi ja soenguga ning palka selleks õhtuks parim fotograaf. Palju rahvast, uhked ja rikkalik pidu ning lillekaunistused igal pool. Hõissa, pulmad!

shutterstock_76467223

 

SÕNN

Traditsioonid, traditsioonid. Pulmad on sündmus, mis ühendab perekondi. Kaks suguvõsa saavad üheks. Seega on sinu jaoks oluline, et kogu perekond ja suguvõsa oleks pulmapeol olemas. Hästi sobivad peopaigaks romantiline park või elegantne veinikelder.

shutterstock_150168194

 

KAKSIKUD

OMG, sa pühendad oma elu kellelegi. Sa oled valmis temaga igavesti koos elama. Kõigepealt paar hot shot’i, seejärel pidu mõnel linna stiilsel terrassil, kus plaate keerutab populaarseim DJ. Kohal on kindlasti sõbrad ja pidu kestab vähemalt kaks päeva!

shutterstock_394745218