JUMESTAJA HELENA BLOGI: Värvide korrigeerimise ABC

Vahel tuleb ikka ette perioode, kus oleme jännis kas mõne punase täpiga näos, mustade silmaalustega või lihtsalt tuhmi ja elutuna näiva nahaga. Siinkohal tuleb appi värvide korrigeerimine, millest oled võibolla juba kuulnud, aga kui ei, siis räägin kohe täpsemalt!
Fotod:Ruben Chamorro

Värvide korrigeerimine tähendab igasuguste iluvigade parandamist vastandikvärve kasutades. Kindlasti oled sotsiaalmeedias või ilupoodides märganud veidraid palette, mis koosnevad erinevatest pastelsetest kreemidest või puudritest, isegi kui tead, mille jaoks neid kasutatakse, võib see tunduda liiga keeruline või aeganõudev. Tegelikult on see üks parimaid viise saavutada veatu nahk ilma paksu kihi jumestuskreemita – lisaks on see ka imelihtne!

3-6 värvi sisaldavad paletid tulevad eri tekstuurides, toonides ja ka pigmendisisaldus on sageli erinev. Kui sa just professionaalne jumestaja pole, vali mõni lihtsam variant, mis just sinule sobib.

Soovitan värve õrnalt jumestuskreemi peale tupsutada, nii kasutad vähem toodet kui kasutaksid meigi all ning koos jumestuskreemiga imendub ta ilusti naha sisse kattes ebavajalikud varjundid näos. Olenevalt nahatoonist vali ka korrektuuri heledus, mida heledam nahk seda pastelsem värv!