IRIS JANVIER ESITLEB FIBITIL KEVADSUVI 2017 KOLLEKTSIOONI

Järgmise nädala laupäeval, 15. oktoobril, on Viru Keskuse aatriumis toimuva moefestivali FIBIT raames kõigil trenditeadlikel moesõpradel võimalik põgeneda sügiskülmast suvepäikesesse ehk vaadata, mida pakub Eesti kuulsuste üks vaieldamatuid lemmikbrände – IRIS JANVIER – oma järgmise kevadsuvise hooaja kollektsioonis.

Tegemist on esmakordse saladuseloori kergitamisega IRIS JANVIERI SS’17 kevadsuviselt kollektsioonilt ning moemaja esindajad tõotavad, et moepublik ei jää põnevate üllatusteta: „Ühelt poolt kannab kollektsioon meie klientide poolt hinnatud moemajale omaseks saanud väärtusi nagu trendikus, mugavus, kvaliteet ning selgejoonelised siluetid, kuid teisalt tahame ka üllatada ootamatute detailidega, mis lisavad kollektsioonile oma ahvatleva mängulise ja vallatu noodi.“

 

Kollektsiooni keskmes on hooaja üks suuremaid trende – klassikaline särkpluuskleit -, millest on disainitud erinevaid siluette ja vorme: kelmikalt lühikesi, ülalpool põlvi lõppevaid ning ka moodsas midipikkuses variante. Meeleolu lisavad mõnusad naturaalsed kangad, erinevatest puuvillastest linaseni.