Innovatsioon! SpaRitualil tuli välja uuenduslik peel-off aluslakk

Kindlasti on kõik küünelaki sõbrad teadlikud glitter-laki silmipimestavast ilust ja särast, kuid lakist vabanemiseks peab hoolega vaeva nägema. Mitte aga nüüd!

Hea uudis kõigile glitter-laki fännidele, sest SpaRituali uuenduslik peel-off aluslakk teeb glitter-laki eemaldamise küüntelt imelihtsaks, meeldivaks ja sädelusest priiks. Aluslaki kasutamiseks ei pea kasutama UV- ega LED-lampi, vaid see kuivab lihtsalt ja kiiresti õhu käes.

Lisaks on peel-off aluslakk tulvil imelistest ja kasulikest toimeainetest. Kanepikiud aitavad tasandada krobelist ning kahjustatud küünepinda. Sojaproteiinid tagavad meile tugevad ning vastupidavad küüned. Viimaks on aluslakis peidus ka bambuseekstrakt, mis muudab ka kõige nõrgemad küüned elujõuliseks, toites neid antioksüdantide, aminohapete, ensüümide, vitamiinide, klorofüllide ja rohkete võluainetega.

SpaRituali peel-off aluslaki kasutamine on imelihtne – kanna lakk puhastele küüntele ning jätka oma lemmiku glitter-lakkiga. Laki eemaldamiseks koori see lihtsalt küüntelt, ilma küünelakieemaldajat kasutamata.

LAKI SAAD SOETADA SIIT! (hind: 14 €)