ILUNIPID: Kuidas hoolitseda oma 40-ndates naha eest?

Kas oled väsinud artiklitest ja reklaamidest, mis kortsuvastastest kreemidest ning noorendavatest eliksiiridest pasundavad? Meie arvame, et 40-ndad on mitmes mõttes naise kõige ilusam õitseaeg. See toob endaga kaasa rohkem kui mitmeid õnnistusi - rasueritus väheneb, nii et võid hüvasti jätta igasuguste punnide ja teiste tegelastega, sealhulgas ka minevikus muret tekitanud hormoonsete pigmendilaikudega. Peamiseks mureks kujunevad hoopis kuiv ja elujõuetu nahk ning väiksed kortsukesed. Ole aga mureta, sest nende nippidega võid aga igas vanuses väärikalt oma ilusa näonaha üle uhke ja enesekindel olla!
Toimetas: Helena Feofanov
Foto: Shutterstock

Koori tihedamini!

30ndates aastates hakkab kahjuks naha bioloogiline kell tööle ning naturaalne rakkude uuenemine ning kollageeni tootmine aeglustub-40-ndateks aastateks võib näha selle protsessi efekte. Surnud naharakke on seega keerulisem maha koorida, seepärast kaotab nahk oma sära ja hakkab kuivenema. Koori oma nahka tihedamini, kuid helgemate toodetega-vaheta keemilised koorijad füüsiliste vastu nagu näiteks Acure Brightening Facial Scrub!

Kaasa oma rutiini niisutav seerum!

40-ndates hakkavad vähenema molekulid nagu näiteks hüaluroonhape, mis neelavad endasse niiskust. Nii kaotab nahk oma kauni volüümi, sellest pole aga midagi, kuna saadaval on paljusid seerumeid, mis sisaldavad endas hüaluroonhapet nagu näiteks Mizon Original Skin Energy 50% hüaluroonhappeseerum.