ILUANKEET: Merlyn Uusküla

Iluankeet on Iluguru rubriik, kus tuntud Eesti naised avaldavad lugejatele oma ilu- ja moesaladusi.
Toimetas: Keit Laisaar
Fotod: Ardo Kaljuvee

KES: Merlyn Uusküla, laulja-saatejuht

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Huuleläige, peitepulk, põseruuž

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Miksida kokku jumestuskreeme, mis on erinevatelt tootjatelt ning erineva värvi ja konsistentsiga. Tulemus on väga hea, kuna see miksimine annab segule kõikide kreemide parimad omadused.

KIIRMEIGI NIPID: Kui aega ei ole, siis pigem panen rõhku pigem korralikule meigialusele ja kulmukaarele kui silmameigile. Kui meigipõhi on lohakas, siis ei ole enam silm, ega ka huuled väga olulised, sest need ei pääse mõjule. Pigem lihtne, aga korralik välimus, kus on vähem meiki.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK: Ma tegelikult meigin ennast tugevalt suhteliselt harva, aga kui lähen peole, siis kindlasti panen endale mõnusat roosakas-oranži põseruuži ja teen silmatorkavas soojas toonis huuled. Tavaliselt ongi valik, kas lähen roosakama tooni või oranžikama tooni poole. Seda otsustan igakord tuju järgi.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Arvan, et need jäävad sellesse perioodi, kui alles sai keskkoolis käidud ja enda välimust otsitud, et kuidas kõige cool´im olla. Arvan, et üks suurim aps oli see, et kunagi kitkusin oma kulmusid nii hoogsasti ja peenikeseks, et need olid juba ebaloomulikult peenikesed. Aga sel ajal oli selline asi moes, aga tagantjärgi vaadates peaksin siiski ütlema, et kõikide moetrendidega ei pea ka kaasa minema, vaid lähtuma siiski iseenda näost. Aga noorema sa seda ei oska mõelda, vaid teed kõike kaasa, mis on IN ja teistel on ka.

MITU PAARI KINGI SUL ON? Arvan, et umbes 15 paari, aga aktiivselt kasutan umbes 5 paari.

PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Ma üldiselt Eestis šoppan üsna harva, pigem ostlen välismaalt rohkem asju, kui reisimas käin. Aga Eestist meeldib võibolla Ülemiste ja Kristiine kõige rohkem, saab mugavalt parkida ka.

MIDA SA MAGADES KANNAD? Head linasest materjalist mugavalt öösärki.

VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Sellele ei ole veel mõelnud, kuna hetkel selles vallas midagi plaanis ei ole, aga võiolla Jätaks selle „võidu” ootele ja vaataks, äkki kümne aasta pärast on tekkinud mõni idee, mida kohendada. Hetkel ei ole sellist mõtet veel.

 

Kertu Jukkumi iluankeeti saad vaatada siit!