ILUANKEET: Laulja Liina Ariadne Pedanik

Iluankeet on Iluguru rubriik, kus tuntud Eesti naised avaldavad lugejatele oma ilu- ja moesaladusi.
Fotod: Rauno Liivand, Stanislav Moshkov

KES: Liina Ariadne Pedanik, abiturient, laulja

 

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Glo Mineralsi jumestuskreem, The Balmi Bahama Mama bronzer ning Essence Make Me Brow kulmugeel.

 

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Olen proovinud kunagi mõni aasta tagasi kodus teha ise “peel off” maski ninale komedoonide eemaldamiseks. Selleks vahustasin munavalge ning kandsin kiht-kihi haaval ninale, asetades õhukese salvräti kihi iga munavalge korra vahele. Umbes 10 minuti pärast oli mask muutunud tahkeks ning selle sai ninalt eemaldada tõmmates. See töötas päris hästi, kuid pärast veganiks hakkamist ei ole ma enam loomseid produkte kasutanud.

 

KIIRMEIGI NIPID: Jätta mõned ekstra sammud vahele ja piirduda lihtsa meigiga. Ise hoian oma meigiasju veidi suuremas korvis meigikoti asemel, et hommikuti kiirustades leiaksin vajalikud asjad kiirelt üles.

 

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK:  Pruunide toonidega suitsusilm.

 

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Suurimaks apsakaks võib pidada seda perioodi, kus mul oli meeletult paks sirge tukk ees ning see ei näinud väga kena välja.  Samal ajal avastasin ka pintsetid ja kulmude kitkumise enda jaoks, mis viis praktiliselt olematute kulmudeni.