Žüriiliige Liisa Chrislin Saleh avaldab oma ilunipid ja 3 Iluteemanti lemmiktoodet

küsitles: KEIT LAISAAR / foto: ERAKOGU

MIDA TÄHENDAB ILU SINU JAOKS?

Ilu on emotsioon. See ilu, mis võib mind liigutada pisarateni võib olla kellegi teise jaoks inetu. Ma usun, et iga inimene oskab tunnetada ilu ära ja kõige ägedam on see, et ilu tajumine ja defineerimine võib olla nii erinev. See on justkui mingi jõud, mida me kõik tajume, aga millel pole ühist nimetajat – kuju, värvi, maitset – see on ilu tabamatu maagia. Kõige ilusam asi ilu juures on see, et tal pole praktilist väärtust – see on ilu poeesia.

KINDLASTI ON MIDAGI, MIS SIND KLIENTIDE JUURES HÄIRIB. MIS SEE ON?

Tõesõna ei ole. Kurbust tekitab võibolla ainult see, kui suurte projektide puhul peab aja ja resursside nappuse tõttu tegema kompromisse, mis töö kvaliteeti alla viivad.

MIS SINU TÖÖ JUURES KÕIGE NAUDITAVAM ON?

Iga päev, iga inimene ja iga projekt on unikaalsed. Kui kogu tiim on ühel lainel ja panevad oma kujutlusvõime tükikestest kokku mingi vägeva pusle – selles on kirjeldamatut maagiat. Ma naudin inimestega töötamist, puutun oma töös kokku niivõrd erinevate inimestega, kellega ma muidu võib-olla kokku ei puutuks ja minu tool on see koht, kus paljud inimesed mulle ennast avavad. Nende lood aitavad mul maailma enda ümber paremini mõista. Kõige suurem kingitus on see, kui näen, kuidas mõni naine jumestuse kaudu n-ö õide puhkeb ja oma ilu ning veetluse potensiaalist ja mitmekülgsuselt teadlikuks saab.

VAATA PILTE LIISA-CHRISTLINI TEHTUD TÖÖDEST: