HUULEPALSAMID: Toonivad, lõhnavad, päikesekaitsega või üliniisutavad – milline sobib sulle?

Suvine päike ja tugevad tuuled kuivatavad ning räsivad huuli. Kui sinu käekotis veel huulte kiirabi ehk huulepalsamit ei ole, siis nüüd oleks viimane aeg see endale muretseda. Selleks, et valikut lihtsam teha oleks, jagame sinuga enda lemmiktooteid.
Toimetas: Keit Laisaar
Fotod: Shutterstock, Tootjad

TOONIVAD HUULEPALSAMID

 

Sa ei ole väga tugevate huuletoonide fänn? Toonitud huulepalsam annab kerge värvivarjundi ilma huulepulga tugeva pigmendita või huuleläike kleepuvuseta.

Meie lemmikpalsam on jane iredale LipDrink, mis kustutab ka kõige kuivemate huulte janu.  Selle toote juures meeldib meile, et need ei sisalda ühtegi petrooleumi baasil toodetud koostisosa, mis kuivataks huuli. Petrooleumi baasil tehtud huulepalsamid tekitavad nõiaringi: mida rohkem sa neid kasutad, seda rohkem huuled kuivavad ja palsamit vajavad.

Üks ilusama tooniga huulepalsameid on JOIK siidine pastellroosa huulepalsam, mis on 100% loodusliku koostisega. Koostises sisalduvad kakaovõi, babassu-, avokaado ja jojobaõlid niisutavad ning toidavad nahka, annavad huultele kaunilt läbikumava värvitooni ja läike.

 

a