H&M avab suve lõpus iluosakonna

H&M annab uhkusega teada, et suve lõpus on Eesti turule saabumas ilutooted kontseptsioonist H&M Beauty. Kauplustesse paisatakse valik meigitooteid ning -vahendeid. Iluosakonna avamine on osa H&Mi uue ilutoodete sarja lansseeringust. Viimase südames on mood, seda pidevalt areneva meigitoodete valiku näol, mis keskendub hooaja trendidele, ideedele ning värvidele. Tooted on müügil 900 poes üle maailma ning hm.com veebipoes.

Lansseerimine toimub ajal, mil jumestus on isikupärase välimuse loomisel tähtsam kui kunagi varem, olgu stiiliks loomulik, klassikaline või ultramoodne. Poodidesse luuakse iluosakonnad, mis annavad klientidele võimaluse trende katsetada ning avastada enda jaoks ainuomaseid lahendusi.

„Oleme põnevil, et H&M saab pakkuda moodi ka näole. See annab võimaluse olla leidlik ning loov ja nautida värvidega mängimist,“ ütleb H&M Beauty kontseptsiooni looja Sara Wallander.

Tavaselektsiooni kaunilt pakendatud meigitoodetele lisanduvad igal uuel hooajal piiratud koguses toodetud moetoonide kollektsioonid.

9205_PR_01_sRGB_300