GRETE LINK’i blogi: Pruun jume ilma päikeseta!

Olen pikaaegne isepruunistavate toodete kasutaja, sest mulle meeldib kaunis jume. Solaarium kuivatab mu nahka liigselt ning seetõttu on külmal hooajal enda regulaarne praadimine välistatud. Suvel piisab mulle tavaliselt päikesest, kuid vahel ei ole võimalik päikest võtta või on just siis vaba päev, kui on pilvine. Usun, et paljud on seda kogenud.
Hetkel kasutan Vita Liberata isepruunistavat vahtu. Toode meeldib mulle sellepärast, et tulemus on sarnane minu kuldsele loomulikule jumele, mille saavutan suvel ning koostis on puhtam kui paljud teised. Muidugi võib vahu või kreemi peale kandmiseks kasutada kinnast, aga kui seda juhuslikult ei ole, siis on lõputu probleem oranžide peopesadega.
 
Youtube videoid vaatan üsna tihti, sest soovin olla kursis sellega, mida pakutakse hetkel poodides, aga sellele lisaks ammutan ka erinevaid nippe ja trikke. Sealt saingi teada, et oranžide peopesade vastu on imelihtne ravim! Selleks on valgendav hambapasta, näiteks Colgate’i oma. Tavaliselt pesen käsi 2-3 korda seebiga ning siis kasutan pastat, et viimanegi jääk kätte saada.