GRETE LINK’i BLOGI: Et punane huulepulk kestaks kauem!

Punane huul on juba iseenesest silmatorkav ning seetõttu ei soovi keegi, et see lühikese aja pärast pooleldi ära kaoks või kanduks edasi riietele. Õnneks on olemas nipid, kuidas saab punase huule kaua kestma panna.
Tavaliselt soovitatakse kauakestva tooni saavutamiseks kasutada huulepliiatsit, huulepulka ning -läiget. Huulepliiats on üldjuhul matt ja kuivemapoolse koostisega ning omab tõneäoliselt kõige olulisemat rolli. Läige on seevastu niisutav, kuid ( õrnalt ) kleepuv, mis aitab huulevärvil samuti paremini püsida.
 vaöge
nikejordan-6
 vaöge
Siinkohal toon esile oma lemmiku kauakestva vahendi – M.A.C Pro Longwear huulepliiats. See ei ole tavaline huulepliiats, mis paneb huulepulga veidi kauem kestma. Antud pliiats on nagu liim, mis kleebib huulepulga enda külge. Minu kogemusele tuginedes ei esine selle toote puhul liigselt kuivatavat ebamugavustunnet. Kindlasti  soovitan pliiatsiga täita kogu huule ala.
 vaöge
Punane huul on ääretult seksikas ja võluv, kui seda õigesti kanda. Soovitan proovida erinevaid toone, et alatoon sobiks just sinu nahatooniga.
 vaöge
Head katsetamist!
Grete Link
 vaöge