Girl power! IRIS JANVIER koos top blogijatega otsib sõbrannasid, kellele kingitus teha!

Kodumaine moemaja IRIS JANVIER imetleb naisi ja naistevahelist sõprust, mis inspireeris meid nii rohkelt positiivset tagasisidet pälvinud Tallinn Fashion Week'il nähtud kevadkollektsiooni loomisel kui ka andis idee tähistada naiseks olemist ja naistevahelist sõprust enneolematu kevadise auhinnamänguga IRIS JANVIER Instagram'i kontol.
IRIS JANVIER ootab mängus osalema kõiki sõbrannasid üle Eesti, kelle seast valitakse koos populaarseimate moeblogijate Kristjaana Mere, Britta Talvingu, Triinu Maasiku ja Kätriin Kübaraga välja 4 sõbrannadegruppi, kellest tehakse kaunid pildid ning kes asuvad omavahel võistlustulle peaauhinna nimel. Enim hääli saanud tüdrukutegrupp võidab endale IRIS JANVIER hõbekaardid, meeleoluka õhtu IRIS JANVIER showroom’is koos šampanja ja stilistikaga ning piletid “Seks ja linn” filmi seansile.

Mängus osalemiseks tuleb jätta IRIS JANVIER Instagram kontole mängupildi alla kommentaar märkides seal oma 3 sõbrannat, kellega koos on soov mängust osa võtta. Seejärel valivad moeblogijad Kristjaana, Britta, Triinu ja Kätriin kõigi mängus osalejate vahel välja 4 sõbrannadepunti, kes asuvad omavahel võistlustulle peaauhinna nimel. Neljast naiskonnast tehakse kaunid pildid IRIS JANVIER riietes professionaalse fotograafi käe all, millest 1 pilt igast sõbrannadegrupist postitatakse IRIS JANVIER Instagrami ning need asuvad seal omavahel meeldimiste nimel võistlema. Võistlus lõppeb 01.juunil ning enim hääli saanud pildiga tüdrukutegrupp võidab endale IRIS JANVIER hõbekaardid koos meeleoluka õhtuga IRIS JANVIER showroom’is šampanja ja stilistikaga ning vip-piletid “Seks ja linn” filmi seansile.
IRIS JANVIER ootab mängus osalema hulgaliselt sõbrannasid tähistamaks naistevahelise sõpruse tugevust! #girlpower