GALERII: Vichy tutvustas kohalikele iluekspertidele uut nahahooldust SLOW AGE

VICHY uue päevakreemi SLOW AGE tutvustus toimus päikseküllases Maakri 21 Art Space Kunstigaleriis.
6. aprilli pärastlõunal said iluhuvilised mõnusas kevadises Tallinna atmosfääris tutvuda Prantsuse kaubamärgi VICHY uue tulijaga – innovaatilise SLOW AGE päevakreemiga.
Fotograaf: Jelena Rudi

Maakri tänaval Art Space Kunstigaleriis olid kohal blogijad, peamised iluvaldkonna esindajad ning pikaajalised koostööpartnerid. VICHY kaubamärgi Baltikumi Turundusjuht Marija Žuka lausus avasõnad ning dermatoloog Kairi Nurm pidas loengu eksposoomi (keha välised – ja välised tegurid nagu päikesekiirgus, õhusaaste, stress, toitumine jne.) mõjudest näonahale.

Seejärel oli sõna VICHY Eesti meeskonnal, kes tutvustasid SLOW AGE kreemi lähemalt. Lisaks tõid nad välja salanipid võitluses eelpool mainitud nahka kahjustavate eksposoomi teguritega ning jagasid näpunäiteid, kuidas jälgida “vanane kiirustamata” mõtteviisi ka tänapäeva kiires maailmas.

VICHY turundusjuht ADC (Active Cosmetic Division) L’Oreal’i Balti regioonis, Marija Žuka lausub kreemi kohta nii: “Meie laboratooriumid on loonud innovaatilise SLOW AGE päevakreemi, mis sobib hästi igapäevaseks nahahoolduseks, aeglustades ja korrigeerides nähtavaid vananemise märke nagu peened jooned, kortsud, tumedad laigud ning naha tugevuse ja täidluse kadu. Nahk on koheselt niisutatud ja kaitstud ning kreem stimuleerib nahapinna taastumist päevast-päeva. Naha niiskuse säilitamise võime paraneb, tuues seeläbi esile tervema ja säravama naha.”
SLOW AGE üritusel olid kohal ka hoolikalt valitud VICHY kaubamärgi saadikud: ilublogija ja ajakirjanik Stella K. Wadowsky ning turundusekspert Iti Malken jagasid oma muljeid.

Kuigi VICHY saadikud on erinevatest vanusegruppidest, märkisid mõlemad, et juba esimestel kasutusnädalatel esinesid tuntavad nahastruktuuri paranemise märgid. Lisaks toodi välja SLOW AGE päevakreemi mõnusalt kerge tekstuur ning meeldiv lõhn, UV kaitse, sobivus kiiresse eluviisi ning, punaste laikude vähenemine ja ning niisutatum ja pringim nahk esimesest kasutuskorrast. Saadikud tõid lisaks välja, et SLOW AGE kreem sobivuse hästi ka tundliku nahaga inimestele.

Iluteemade kõrval oli SLOW AGE üritusel fookuses ka üldine tervislik eluviis. Rahvusvaheliselt on VICHY ja SLOW AGE valinud partneriks Jamie Oliver, kes on tuntud tervislike eluviiside edendamisega juba 15 aastat. Jamie koostöös VICHYga on välja töötanud mõned spetsiaalsed retseptid – head toidud nahale, mida saab näha tulevikus kohalikust VICHY Eesti Facebook lehelt. Baltikumi tasandil demonstreeris tõelist meistriklassi Riia restorani ENTRESOL peakokk ja omanik Raimonds Zommers, kes rääkis külalistele, et naha välispidisest turgutamisest vähemoluline pole ka see, mida me sööme. Samuti kõik suupisted olid valmistatud komponentidest, mis on nahale kõige paremad: avokaado, apelsin, lõhe ning pähklid. Meeleoluka ürituse lõpetas spetsiaalselt valitud desserdi nautimine.

SLOW AGE päevakreem on igapäevane nahahooldus, mis aeglustab ja korrigeerib vananemismärkide tekkimist, muutes naha ennustatavat vananemise kulgu. VICHY laboratooriumides tuvastati keskkonna, emotsioonide ja elustiili mõju vananemisilmingute tekkele ning üheksa aastase teadustöö tulemusena loodi päevakreem SLOW AGE. See sisaldab võimsate toimeainete kooslust: antioksüdantne Baikalini juur, probiootiliselt saadud Bifidus ning rahustav, tugevdav ning taastav VICHY termaalvesi, mis aitab kaitsta nahka kahjulike sise- ja välistegurite eest. Sobilik tundlikule nahale: testitud dermatoloogilise järelevalve all. Mittekomedogeenne. Hüpoallergeenne. Kerge ja värske siidine emulsioon. Kasutada igapäevaselt, vältida silmaümbruse piirkonda.