GALERII: Vaata Riina Põldroosi uut romantilist pulmakollektsiooni

Riina Põldroosil on värskelt valminud suvepruutide unistuste pulmakollektsioon. Romantilisest kollektsioonist leiab nii tärkavate lillede motiividega, minimalistliku joonega elegantselt langevaid kui ka disaineri tuntud linnutiivamotiiviga kleite.
Fotod: Riina Põldroos

Lisaks klassikalisele valgele võib pruut valida ka midagi ebatraditsioonilisemat, olgu selleks siis õhkõrnade värviliste lillede meri, valgest pitskleidist kaunilt läbikumavad värvilised aluskangad või hoopis teiseks päevaks müütilise ükssarviku motiiviga varrukatega top, mis sobib suurepäraselt jahedasse Eestimaa suveõhtusse, samuti leiab kollektsioonist kauni pitspluusi ja pükstega komplekti.

Pulmakollektsioonis on materjalidena kasutatud siidi, tülli ja laserlõikusega 3D-pitsi, kleite kaunistavad käsitsi lõigatud sametaplikatsioonid, pärlkaunistused ning satiinvööd. Kuna tegemist on valmiskollektsiooniga, on selle hinnad soodsamad kui eritellimusena valmistatavate pulmakleitide puhul, samas on kõikide mudelite puhul võimalik teha väikesi kandjale vastavaid kohandusi. Riina Põldroosi pulmakollektsioon on saadaval Embassy of Fashion stuudiopoes aadressil Tatari 6, kust leiab ka Riina uue romantiliste lillemotiividega poolvääriskividest ehtekollektsiooni, mis pulmakleite ideaalselt täiendab.