GALERII: Tallinnas valiti L’Officiel Kids laps-tippmodelle!

Tallinnas toimus uue lasteprojekti suvine finaal, milles oli ühendatud nii modellivõistlus kui ka suurejooneline moepidu. Finaal-show'l selgusid laps-tippmodellid L'Officiel Kids Fashion Cruise praamil Riia-Stockholm-Riia, andes sellise võimaluse mitte ainult Star Kidsi koolitatud lapsmodellidele, vaid kõikidele lastele Eestist vanuses 4-13 a, kes soovisid näidata oma potentsiaali ning saada uusi võimalusi enesearenguks.
Fotograaf: Dima Fade

Kahe kuu jooksul toimus eelvoor, mille alusel said finaali valitud 50 poissi ja tüdrukut kogu Eestist. Finalistid esinesid kolmes vanuserümas, näitades ettevalmistuse jooksul õpitud modellikõndimise ja poseerimise oskusi, võlu ja iseloomu, ning ilusaid kollektsioone Jacadi Paris, Happeak, O&O Boutique poolt.


Žürii hulka kuulusid projekti produtsendid Ireni Erbi ja Jelena Vinogradina, Star Kids ametlik fotograaf Karina Teras, Missis Estonia 2016 Jevgenia Rakštis, Anna Torgašova – Festival Model & Talent World 2016 võitja, O&O Boutique esindajad Olga Reissar ja Olga Grigorenko, Maria Vetstomova – Little Miss Estonia 2016 võitja, Maria Raja – modell ning Future Fashion Faces World 2016 kolmanda koha võitja, Svetlana Lebedeva – Missis Estonia 2016 neljanda koha krooni võitja. 

Pärast mitut moe-show’d igas vanuserühmas valiti võitjad, kes said kutse ühele stiilsematest ja ilusamatest lastele mõeldud sündmustest – L’OFFICIEL Kids Fashion Cruise 2016. Lisaauhinnaks lastele, kes kõige edukamalt näitasid oma oskusi ja potentsiaali, olid L’Officiel Kids Topmodel Estonia 2016 karikad. Loomulikult, nagu igas Star Kids Agency projektis, kaotajaid siin ei olnud: kõik finalistid esinesid show‘l ilusasti  ning said kingitusi firmadelt Jacadi Paris, Tomson, Happy Fly batuudikeskus, O&O Boutique ja Happeak.

Augusti lõpus toimunud moekruiis selgitas kõikide pardal esinenud väikeste tippmodellide seast esimese eriauhinna – moepildistamise ühele 2017. aasta L’Officiel Newsletter Kids ajakirja kaanele – võitja. Raske valik sai tehtud Star Kids Agency ja L’Officiel Latvia professionaalide poolt 9-aastase tüdruku Ciara Simone Pirni kasuks!

Teine eriauhinna omanik, kes osaleb kaane moepildistamisel koos Ciara Simonega, selgub peale Tallinnas toimuvat talvist finaali ning Riias toimuvaid “Talvine muinasjutt L’Officiel 2016” rahvusvahelisi moe-show‘sid! Talvise finaali casting on juba algamas. 
Poisid ja tüdrukud vanuses 4-13 a võivad saata kandideerimisavalduse e-mailile model@starkids.ee